İçeriğe geç

Arsine Yayıncılık’tan Üç Kitap Birden!

Arsine Yayıncılık etiketiyle yayımlanan 08:00, Aslında Yaşanmadı ve Kabakulak Yazı online satış sitelerinde yer almaya başladı!

Dokuz yıl önce yayımlanan ilk romanım 08:00, Aşkın Güngör’ün önsözü ve gözden geçirilmiş ikinci baskısı ile yeniden okurla buluşuyor. Yeniden bir yola çıkması, bir yapıt için güzel bir yolculuk olsa gerek…

Aslında Yaşanmadı ise, tarafımca derlenen ilk yapıt olup kalemine güvendiğim Mehmet Mollaosmanoğlu, Murat S. Dural ve Umut Çalışan ile bana ait birer öykünün yer aldığı bir öykü kitabı. İşlenmiş ve çözülememiş cinayet ve kayıp vakalarından hareketle yazılan birer öykü barındırıyor.

Kabakulak Yazı ise 90’lı yılların başında, atari salonları ve tren yollarının olanca önemini koruduğu bir dönemde bir grup arkadaşın başından geçen olaylar silsilesinin, çocuk ana karakter gözünden anlatılmasının temelinde yer aldığı son romanım.

Arsine Yayıncılık’tan yayımlanan kitaplara kidega, babil, kitapyurdu gibi online kitap satış sitelerinden ulaşabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz. Aynı zamanda bu kitapları online kitaplığınıza eklemek için Goodreads profilimi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Alper Kaya Resmî Web Sitesi