İçeriğe geç

“Fotoğraftaki Kadın” Çıktı!

Komiser Tahsin Serisi‘nin dördüncü kitabı Fotoğraftaki Kadın, Ağustos ayında Kent Kitap etiketiyle raflara girdi! Kitap kapağını, serinin önceki kitaplarından Yüzüncü Haber ve Tanrı Misafiri’nin kapaklarını hazırlayan Tolga Özasil çizdi. Bu yazıda, hem serinin önceki kitapları hakkında bilgilere hem de Fotoğraftaki Kadın’ın arka kapak metnine ulaşabilirsiniz.

Serinin Yolculuğu

2014 – Kaçak

2015 – Yüzüncü Haber

2016 – Tanrı Misafiri

not: Kitap isimlerine bastığınız zaman açılan sayfalarda romanların ön okumalarına erişebilirsiniz.

Kapak Arkası:

“Dikkatli bir şekilde bir tekneden diğerine sıçradı. Küçük teknenin başına olabildiğince sessiz adımlarla ayak basmaya çalışsa da dengesini bir an kuramadı ve teknenin tırabzanlarına yaslandı. Bu hareketi, tekneyi biraz sallamıştı. Elindeki silahı daha sıkı kavrayarak olası bir hareketliliğe karşı tüm dikkatini teknenin havuzluk olarak tabir edilen, yolcularının oturabileceği yegâne yerine verdiyse de hiçbir kıpırtı olmadı.

(…)

Teknenin içinde korkuyla ve nefretle bekleyen genç adam, elindeki otomatik silahıyla teknenin baş kısmına gelip açık hedef gibi duran iki adamın üstüne şarjörünü boşaltıyordu. Bir önceki gün boğup denize attığı kızın cesedinin bulunduğunu internetten öğrendiği için saatlerdir pusudaydı…”

Komiser Tahsin, kısa bir aranın ardından İstanbul’dan uzakta bir macerayla raflara geri dönüyor. İstanbul Cinayet Büro Başkomiseri, Kuşadası’ndaki tatili sırasında geçmişten gelen bir cinayet ihbarıyla karşı karşıya kalıyor!

Her aile bir şehirdir ve her şehrin büyük sırları vardır. Fotoğraftaki Kadın, sizi Kuşadası’nın sırrını çözmeye davet ediyor.

Sipariş vermek için buraya, romanın ön okuması için buraya tıklayabilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Alper Kaya Resmî Web Sitesi